گردونه ی Lynks
lynksir (پست)

اجاره بالابر خودبر

بالابر ستونی خودبر یا بالابر عمودبر همانطور که از اسم بالابر مشخص است بصورت عمودی به ارتفاع صعود می نماید. این نوع بالابر از نوع خودکششی یا خودبر بوده و بدلیل حجم کم و قدرت مانور بسیار بالابر برای انجام امور اجاره بالابر و انبارداری در فروشگاهها و یا شرکتها بیشتر ..
lynksir (پست)

بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی آکاردئونی بدلیل دارا بودن سبد یا سکوی کار وسیع بسیار مناسب کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری، بازرسی، رنگ آمیزی و یا نصب تجهیزات می باشد. این سبد در بالابرهای شرکت کندوکاوماشین قابلیت گسترش داشته تا هرچه بیشتر به محل کار در ارتفاع نزدیک شده و بیشتر ..
lynksir (پست)

پیوندها

اجاره بالابر بالابر سئو سایت بیشتر ..
lynksir (پست)

ایمنی بالابر

ایمنی بالابر قبل از استفاده از هر نوع وسیله و ابزار در محیط کار باید ایمنی آن را مورد توجه قرار داد و بدیهی است که بالابرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بالابر باید از قدرت ، استحکام و ثبات کافی برای حمل بار یا نفر برخوردار بوده و روی سطحی قرار گیرد که قابلیت اتکای مطمئن داشت بیشتر ..
lynksir (مقاله)

بالابر

این نوع بالابرها را بعضاً بالابر سیار، بالابر متحرک، بالابر نفری و بالابر صنعتی نیز می نامند که برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای متحرک از ایمن ترین و مدرنترین انواع بالابر نفری در جهان می باشد. اکثر بالابرهای متحرک قابلیت حرکت در ارتفبیشتر ...

 |